Modne śniegowce z cholewką za kostkę. Wewnątrz ocieplone grubym, syntetycznym futerkiem. Wykonane z eko zamszu. Osadzone na grubej platformie z gumowego tworzywa, która świetnie odizoluje od zimnego podłoża. Idealnie sprawdzą się podczas mroźnych dni. Modny od kilku sezonów fason świetnie wpasuje się w jesienno-zimowe stylizacje!
Śniegowce Model Xamella 20216-4H Dark Brown – Step in style
114,27 zł
Poprzednia najniższa cena: 114,27 zł.
materiał skóra ekologiczna zamsz
ocieplacz futerko
Wkładka futerko
Wysokość cholewki 11 cm
Wysokość platformy 4 cm
ocieplacz futerko
Wkładka futerko
Wysokość cholewki 11 cm
Wysokość platformy 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23.5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24.5 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna zamszowa |
| Ocieplacz | futerko |
| Wkładka | futerko |
| Wysokość cholewki | 11 cm |
| Wysokość platformy | 4 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 4 cm |
| fabric | Wysokość platformy 4 cm |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.