Wyjątkowe półbuty damskie z klamrami marki LU BOO. Buty wykonane są z eko skóry. Koniecznie sprawdź całą naszą kolekcję damskich półbutów!
Półbuty Model Lu Boo XW37311 Black Zamsz – Step in style
68,77 zł
Poprzednia najniższa cena: 68,77 zł.
materiał skóra ekologiczna zamsz
Wkładka skóra ekologiczna
Wysokość cholewki 6 cm
Wysokość obcasa 2.5 cm
Wkładka skóra ekologiczna
Wysokość cholewki 6 cm
Wysokość obcasa 2.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna zamszowa |
| Wkładka | skóra ekologiczna |
| Wysokość cholewki | 6 cm |
| Wysokość obcasa | 2.5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość obcasa 2.5 cm |
| fabric | Wysokość obcasa 2.5 cm |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.