Cudne, wykonane z eko skóry mokasyny! Ten fason idealnie sprawdzi się w sezonie wiosenno-jesiennym. Cholewka do kostki, z ozdobnym łańcuszkiem na przodzie. Podeszwa wykonana z gumowego tworzywa z bieżnikiem. Buty osadzono na platformie oraz płaskim obcasie. Miękka, wygodna wkładka została wykonana z naturalnej skóry. Ten model idealnie sprawdzi się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich outfitach!
Mokasyny Model Ronin MR-X351 Light Grey – Step in style
223,47 zł
Poprzednia najniższa cena: 223,47 zł.
materiał skóra ekologiczna
Wkładka skóra naturalna
Wysokość obcasa 4.5 cm
Wysokość platformy 3 cm
Wkładka skóra naturalna
Wysokość obcasa 4.5 cm
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Wkładka | skóra naturalna |
| Wysokość obcasa | 4.5 cm |
| Wysokość platformy | 3 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 3 cm |
| fabric | Wysokość platformy 3 cm |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.