Damskie mokasyny powinny znaleźć się w każdej kobiecej szafie! Ten model został wykonany z miłego w dotyku eko zamszu. Na przodzie znajduje się ozdoba z tworzywa sztucznego. Mokasyny osadzono na antypoślizgowej podeszwie. Miękka wkładka z eko skóry zapewni komfort podczas użytkowania obuwia. Dodatkowo jest delikatnie perforowana.
Mokasyny Model Rabell DF711 Pink – Step in style
66,17 zł
Poprzednia najniższa cena: 66,17 zł.
materiał skóra ekologiczna zamsz
Wkładka skóra ekologiczna
Wysokość podeszwy 1.5 cm
Wkładka skóra ekologiczna
Wysokość podeszwy 1.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna zamszowa |
| Wkładka | skóra ekologiczna |
| Wysokość podeszwy | 1.5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość podeszwy 1.5 cm |
| fabric | Wysokość podeszwy 1.5 cm |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.