Mokasyny to buty, które nigdy nie wyjdą z mody. Pasują zarówno do codziennych jak i tych bardziej eleganckich stylizacji. Profilowana wkładka to gwarancja niesamowitej lekkości oraz komfort o jakim zawsze marzymy. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu wybierz buty na płaskiej podeszwie. Wkładka piankowa z wierzchem ze skóry naturalnej. Z tymi mokasynami stworzysz wiele wspaniałych stylizacji.
Mokasyny Model Morreno 20PB26-2190 Navy – Step in style
71,37 zł
Poprzednia najniższa cena: 71,37 zł.
materiał skóra ekologiczna zamsz
Wkładka skóra naturalna
Wysokość podeszwy 1 cm
Wkładka skóra naturalna
Wysokość podeszwy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| 42 | 26.5 cm |
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna zamszowa |
| Wkładka | skóra naturalna |
| Wysokość podeszwy | 1 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość podeszwy 1 cm |
| fabric | Wysokość podeszwy 1 cm |
| color | Granatowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.