Cudowne mokasyny damskie wykonane z naturalnego zamszu. Na przodzie posiadają ozdobny, ażurowy wzór. Model ten został osadzony na płaskim obcasie i antypoślizgowej podeszwie. Mokasyny posiadają wkładkę Comfort ze skóry naturalnej. Zapiętek w tych butach jest delikatnie usztywniany. Koniecznie powinnaś je mieć!
Mokasyny Model Giovana LR29515 Beige – Step in style
118,17 zł
Poprzednia najniższa cena: 118,17 zł.
materiał skóra ekologiczna zamsz
Wkładka skóra naturalna
Wysokość obcasa 1 cm
Wkładka skóra naturalna
Wysokość obcasa 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna zamszowa |
| Wkładka | skóra naturalna |
| Wysokość obcasa | 1 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość obcasa 1 cm |
| fabric | Wysokość obcasa 1 cm |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.