Niesamowicie wygodne mokasyny damskie zostały wykonane z eko zamszu. Wkładka z naturalnej skóry zapewni wygodę podczas użytkowania. Te fason dopełni wiele Twoich stylizacji. Mokasyny zostały osadzone na delikatnej platformie. Dodatkowo mokasyny posiadają ozdobną kokardę i frędzle.
Mokasyny Model Dorine GS37 Fuksja – Step in style
81,77 zł
Poprzednia najniższa cena: 81,77 zł.
materiał skóra ekologiczna zamsz
Wkładka skóra naturalna
Wysokość podeszwy 1 cm
Wkładka skóra naturalna
Wysokość podeszwy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna zamszowa |
| Wkładka | skóra naturalna |
| Wysokość podeszwy | 1 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość podeszwy 1 cm |
| fabric | Wysokość podeszwy 1 cm |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.