Damskie sneakersy marki Big Star wykonane z eko skóry są osadzone na gumowej podeszwie, która zapewnia doskonałą przyczepność i amortyzację. Mają zaokrąglone noski, co dodaje im uniwersalnego charakteru. To idealne obuwie do wielu stylizacji, łączące styl i komfort.
Buty Sportowe Model Big Star OO274028 White/Grey – Step in style
148,07 zł
Poprzednia najniższa cena: 148,07 zł.
materiał skóra ekologiczna
Wkładka tkanina
Wysokość cholewki 6 cm
Wysokość platformy 3.5 cm
Wkładka tkanina
Wysokość cholewki 6 cm
Wysokość platformy 3.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Wkładka | tkanina |
| Wysokość cholewki | 6 cm |
| Wysokość platformy | 3.5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 3.5 cm |
| fabric | Wysokość platformy 3.5 cm |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.