– elegancka, wizytowa bluzka damska.
– model bez rękawów
– okrągły dekolt z kuszącym, seksownym wycięciem
– luźny krój
– bluzka wykonana z gładkiego, lejącego materiału
– dół zakończony ściągaczem
– fason świetnie prezentuje się na sylwetce
Bluzka Model 337 Beige – Figl
115,57 zł
Poprzednia najniższa cena: 115,57 zł.
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Polyester | 95 % |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.