Białe sneakersy Cathleen z czarnym elementem to absolutny hit w modzie obuwniczej. Wykonane z ekologicznej skóry, posiadają zaokrąglony czubek, sznurowanie oraz niski profil, co sprawia, że są niezwykle eleganckie. Wykonane z gumy podeszwy sprawiają, że są one bardzo wygodne. Dodatkowo, są one bardzo przystępne cenowo, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na tę stylową parę butów. Doskonałe na lato i wiosnę.
Białe sneakersy eko skóra Cathleen – z czarnym elementem – Solea
40,17 zł
Poprzednia najniższa cena: 40,17 zł.
materiał Skóra ekologiczna zam
Wysokość obcasa 3 cm
Wysokość obcasa 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Materiał | Skóra ekologiczna zam |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość obcasa 3 cm |
| fabric | Wysokość obcasa 3 cm |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.