Trampki damskie na masywnej platformie z gumowego tworzywa to modny i wygodny wybór na co dzień. Niskie, klasycznie sznurowane, zapewniają komfort i doskonałe dopasowanie. Szerokie, zaokrąglone noski dają dodatkową przestronność, a miękka wkładka gwarantuje wygodę przez cały dzień. Idealne do codziennych stylizacji, łączą funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem.
Trampki Model Melina 806-4D Pink – Step in style
70,07 zł
Poprzednia najniższa cena: 70,07 zł.
materiał tworzywo sztuczne
Wkładka skóra ekologiczna
Wysokość cholewki 6.5 cm
Wysokość platformy 4.5 cm
Wkładka skóra ekologiczna
Wysokość cholewki 6.5 cm
Wysokość platformy 4.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wkładka | skóra ekologiczna |
| Wysokość cholewki | 6.5 cm |
| Wysokość platformy | 4.5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 4.5 cm |
| fabric | Wysokość platformy 4.5 cm |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.