Trampki damskie wykonane z materiału tekstylnego to doskonały wybór dla kobiet, które cenią wygodę i modny wygląd. Osadzone na masywnej platformie, optycznie wysmuklają sylwetkę, dodając jej lekkości. Model jest sznurowany i zapinany na zamek, co zapewnia idealne dopasowanie do stopy i wygodę noszenia. Ozdoba wstążka nadaje subtelnego, kobiecego charakteru.
Trampki Model Mavara 25SP26-9155 Panterka – Step in style
85,67 zł
Poprzednia najniższa cena: 85,67 zł.
materiał tkanina
Wkładka tkanina
Wysokość cholewki 10.5 cm
Wysokość platformy 5 cm
Wkładka tkanina
Wysokość cholewki 10.5 cm
Wysokość platformy 5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Materiał | tkanina |
| Wkładka | tkanina |
| Wysokość cholewki | 10.5 cm |
| Wysokość platformy | 5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 5 cm |
| fabric | Wysokość platformy 5 cm |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.