Ciepłe śniegowce od Big Star to idealny wybór na zimowe dni, zapewniający ciepło i wygodę w każdej sytuacji. Gruba podeszwa świetnie izoluje od zimna, a odpowiednia ocieplenie skutecznie chroni stopy, nawet podczas mroźnych dni. Zapinane na zamek i sznurowane, pozwalają na dopasowanie do stopy, gwarantując komfort. Stylowe i funkcjonalne, sprawdzą się doskonale zarówno w codziennych stylizacjach, jak i w trudniejszych warunkach pogodowych.
Śniegowce Model Big Star SS274060 White/Black – Step in style
163,67 zł
Poprzednia najniższa cena: 163,67 zł.
materiał tkanina plus skóra ekologiczna
ocieplacz futerko
Wkładka futerko
Wysokość cholewki 14.5 cm
Wysokość platformy 5 cm
ocieplacz futerko
Wkładka futerko
Wysokość cholewki 14.5 cm
Wysokość platformy 5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Materiał | tkanina plus skóra ekologiczna |
| Ocieplacz | futerko |
| Wkładka | futerko |
| Wysokość cholewki | 14.5 cm |
| Wysokość platformy | 5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 5 cm |
| fabric | Wysokość platformy 5 cm |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.