Niskie sneakersy damskie od marki Big Star. Wykonane z naturalnego zamszu, oferują nie tylko stylowy wygląd, ale również wyjątkową wygodę. Model ten posiada innowacyjną wkładkę HI-POLY SYSTEM, stworzoną z materiałów pochodzących z recyklingu. Wkładka jest oddychająca, skutecznie absorbuje wilgoć, amortyzuje wstrząsy, a dodatkowo jest trwała, odporna na ścieranie i odkształcenia, co zapewnia komfort przez długie godziny użytkowania.
Buty Sportowe Model Big Star SS274679 HI-POLY SYSTEM Grey – Step in style
229,97 zł
Poprzednia najniższa cena: 229,97 zł.
materiał skóra naturalna zamszowa
Wkładka skóra ekologiczna plus pianka
Wysokość cholewki 6.5 cm
Wysokość podeszwy 2 cm
Wkładka skóra ekologiczna plus pianka
Wysokość cholewki 6.5 cm
Wysokość podeszwy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra naturalna zamszowa |
| Wkładka | skóra ekologiczna plus pianka |
| Wysokość cholewki | 6.5 cm |
| Wysokość podeszwy | 2 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość podeszwy 2 cm |
| fabric | Wysokość podeszwy 2 cm |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.