Botki damskie ? sztyblety na szerokim obcasie o wysokości 8 cm. Świetnym i wyjątkowo modnym rozwiązaniem jest elastyczna część cholewki w dotyku przypominająca sweterek, która zapewnia idealne dopasowanie. Atrakcyjnym dodatkiem jest również lampas z tyłu podkreślający ich charakter (w kolorze bordowym nie ma). Czego można chcieć więcej? : ) Wnętrze wyścielone jest delikatnym futerkiem. Materiał zewnętrzny ? zamsz ekologiczny + tkanina.
BOTKI NA OBCASIE CZARNE M370 BLACK – Inello
107,77 zł
Poprzednia najniższa cena: 107,77 zł.
materiał ~zamsz ekologiczny plus tkanina
ocieplacz futerko
Wysokość obcasa 8 cm
Wysokość platformy 1.5 cm
ocieplacz futerko
Wysokość obcasa 8 cm
Wysokość platformy 1.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Materiał | zamsz ekologiczny plus tkanina |
| Ocieplacz | futerko |
| Wysokość obcasa | 8 cm |
| Wysokość platformy | 1.5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 1.5 cm |
| fabric | Wysokość platformy 1.5 cm |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 0 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.