Bluzka powinna znajdować się w szafie każdej kobiety. Propozycja marki Katrus to przełamanie obowiązujących schematów i połączenie elegancji z ekstrawagancją. Bluzka posiada dekolt w łódeczkę oraz rękawy 3/4,dzięki czemu nadaje się na oficjalne uroczystości. Tył bluzki posiada głęboki dekolt połączony kolorowymi kokardami. Model wspaniale łączy się z jeansowymi spodniami.
Bluzka Model K173 Grey – Katrus
49,27 zł
Poprzednia najniższa cena: 49,27 zł.
Bawełna 92 %
Elastan 8 %
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 92 % |
| Elastan | 8 % |
| sklad_materialowy | Elastan 8 % |
| fabric | Elastan 8 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 3 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.