Botki workery damskie z eko zamszu to stylowa i funkcjonalna propozycja na zimowe dni. Ocieplane futerkiem, zapewniają ciepło i komfort nawet w mroźne dni. Sznurowane i zapinane na zamek, umożliwiają łatwe dopasowanie do stopy. Na cholewce znajduje się ozdobny pasek, który można odpiąć, co pozwala na zmianę stylu. Te botki świetnie sprawdzą się w codziennych zimowo-jesiennych stylizacjach.
Workery Model Selita JJ69 Black – Step in style
129,87 zł
Poprzednia najniższa cena: 129,87 zł.
materiał skóra ekologiczna
ocieplacz futerko
Wkładka futerko
Wysokość cholewki 17.5 cm
Wysokość obcasa 4.5 cm
Wysokość platformy 2.5 cm
ocieplacz futerko
Wkładka futerko
Wysokość cholewki 17.5 cm
Wysokość obcasa 4.5 cm
Wysokość platformy 2.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Ocieplacz | futerko |
| Wkładka | futerko |
| Wysokość cholewki | 17.5 cm |
| Wysokość obcasa | 4.5 cm |
| Wysokość platformy | 2.5 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość platformy 2.5 cm |
| fabric | Wysokość platformy 2.5 cm |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.