Wsuwane botki damskie wykonane z naturalnej skóry. Osadzone na płaskim obcasie. Noski zaokrąglone. Wnętrze ocieplane kocem obuwniczym. Model ten wyróżnia się ozdobnym łańcuchem z tyłu.
Sztyblety Model DA JC42-86 Black – Step in style
266,37 zł
Poprzednia najniższa cena: 266,37 zł.
materiał skóra naturalna
ocieplacz Koc obuwniczy
Wkładka Koc obuwniczy
Wysokość cholewki 14.5 cm
Wysokość obcasa 4 cm
ocieplacz Koc obuwniczy
Wkładka Koc obuwniczy
Wysokość cholewki 14.5 cm
Wysokość obcasa 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Materiał | skóra naturalna |
| Ocieplacz | koc obuwniczy |
| Wkładka | koc obuwniczy |
| Wysokość cholewki | 14.5 cm |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| sklad_materialowy | Wysokość obcasa 4 cm |
| fabric | Wysokość obcasa 4 cm |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.